INET-SYSTEM
Brzeg, ul. Zamkowa 15, tel. (077) 416 12 24
email: biuro@brzeg.net


¦roda, 10 lutego 2016 r. 41 dzień roku
Imieniny: Maria, Olgierd, Scholastyka, Elwira, Jacek, Eliza

   


AKTUALNO¦CI
Szanowni Państwo,
[ więcej ]   
[ więcej ]  
[ więcej ]  

Cyfrowe Studio Video FORTE

Naj¶wieższe wiadomo¶ci z Brzegu


We wtorek synoptycy prognozują słabe opady deszczu w zachodniej części Polski, na wschodzie i południu będzie słonecznie. Jak na luty, będzie bardzo ciepło. W Krakowie i Rzeszowie temperatura wyniesie 11 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie na Suwalszczyźnie - tam słupki rtęci wskażą 7 stopni. W Tatrach wystąpi wiatr halny o prędkości 130 kilometrów na godzinę.

Po trzech latach parkowanie na brzeskich ulicach znów jest darmowe. Bezpłatne są też parkingi należące do miasta.

Wolontariusze z Brzegu oddadzą potrzebującym zwierzakom swoje biuro, ale konieczny jest remont, który je przystosuje. Potrzeba na to 30 tys. złotych.

Po wymianie dyrekcji oddziału regionalnego Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa w Opolu przyszedł czas na szefów placówek terenowych. W piątek opolski dyrektor zwolnił 10 spośród 11 kierowników powiatowych biur ARiMR-u.

W poniedziałek w całej Polsce można spodziewać się przelotnych opadów deszczu. W dalszym ciągu będzie jednak ciepło i wietrzenie. Temperatura będzie oscylować od 7 stopni w Suwałkach do 13 we Wrocławiu. Ciśnienie będzie spadać.

Panowie kupują przez internet tabletki na sprawność i... nic. Bo łykają gips.

Ciąg dalszy tułaczki brzeskich miłośników deskorolek.

Podczas sobotniego finału akcji zainicjowanej przez Małgorzatę Puzyniak widzowie mieli okazję obejrzeć występy artystyczne, skorzystać z porad fachowców i wylicytować kalendarze.

To ostatni etap ulepszania zabezpieczeń w polskich banknotach, która trwa od kwietnia 2014 r. W 2017 r. NBP wprowadzi nowe 500 zł.

W piątek (5.02) na północnym wschodzie oraz na południu Polski możliwe są słabe opady śniegu. Po południu, na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej i w zachodniej części Dolnego Śląska spodziewane są słabe opady deszczu. Temperatura wyniesie od 2 st. C na wschodzie, 3 st. C w centrum kraju do 6 st. C na Ziemi Lubuskiej.

36-letnia mieszkanka Grodkowa podbierała pieniądze przez cztery lata, wybierając średnio po dwa tysiące miesięcznie.

Samorządy na Opolszczyźnie próbują przygotować się do wypłaty zapowiadanej rządowej pomocy. Na razie „na czuja”, bo nie wiedzą, jakie będą ostateczne zapisy w ustawie.

Warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, gry i zabawy logiczne. Ośrodki kultury oraz sportu przygotowały masę atrakcji z okazji ferii zimowych.

Do Polski napływa  chłodne i wilgotne powietrze z północnego zachodu Europy. Temperatura w czwartek (4.02) od 2 stopni w Białymstoku i Suwałkach do 5 w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Wrocławiu. Wszędzie można spodziewać się pogody zmiennej, czasami zaświeci słońce, a czasami się zachmurzy i przelotnie popada deszcz ze śniegiem albo śnieg. Wiatr nieprzyjemny, zwłaszcza na Wybrzeżu i Pomorzu, tam porywy do ok. 80 km/h. Ciśnienie będzie rosnąć.

Coraz więcej osób rejestrujących się w pośredniakach celowo unika szkoleń, staży, prac interwencyjnych. Chcą tylko zasiłku i ubezpieczenia.

Sztuki wypieków na tłusty czwartek dzieci uczyły się pod okiem doświadczonych gospodyń ze Stowarzyszenia "Tarnowiec wczoraj, dziś i jutro".

Producent wymieni ramy wózków jezdnych w pięciu pojazdach typu SA 134. To właśnie taki szynobus wykoleił się pod koniec grudnia ubiegłego roku w Komprachcicach na trasie Opole-Nysa.

Jednego ze sprawców kradzieży zatrzymali na gorącym uczynku mieszkańcy Brzegu. Drugiego policjanci, którzy odzyskali też skradzione osłony. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, gry i zabawy logiczne. Ośrodki kultury oraz sportu przygotowały masę atrakcji z okazji ferii zimowych.


¬ródło: NTO


¦redni kurs
NBP
10-02-2016
1 USD
3,9771
1 EUR
4,4490
1 GBP
5,7425


Twój adres IP
54.196.231.129

Twój host
ec2-54-196-231-129.compute-1.amazonaws.com

Ostatnia aktualizacja: 22-08-2008, 18:19:45, Użytkownicy online: 1, Odwiedzaj±cych: 504968
Copyright © 2005   BRZEG.netZamknij