INET-SYSTEM
Brzeg, ul. Zamkowa 15, tel. (077) 416 12 24
email: biuro@brzeg.net


Pi±tek, 06 lutego 2016 r. 36 dzień roku
Imieniny: Dorota, Bogdan, Paweł, Bohdan, Amanda

   


AKTUALNO¦CI
Szanowni Państwo,
[ więcej ]   
[ więcej ]  
[ więcej ]  

Cyfrowe Studio Video FORTE

Naj¶wieższe wiadomo¶ci z Brzegu

W piątek (5.02) na północnym wschodzie oraz na południu Polski możliwe są słabe opady śniegu. Po południu, na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej i w zachodniej części Dolnego Śląska spodziewane są słabe opady deszczu. Temperatura wyniesie od 2 st. C na wschodzie, 3 st. C w centrum kraju do 6 st. C na Ziemi Lubuskiej.

36-letnia mieszkanka Grodkowa podbierała pieniądze przez cztery lata, wybierając średnio po dwa tysiące miesięcznie.

Samorządy na Opolszczyźnie próbują przygotować się do wypłaty zapowiadanej rządowej pomocy. Na razie „na czuja”, bo nie wiedzą, jakie będą ostateczne zapisy w ustawie.

Warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, gry i zabawy logiczne. Ośrodki kultury oraz sportu przygotowały masę atrakcji z okazji ferii zimowych.

Do Polski napływa  chłodne i wilgotne powietrze z północnego zachodu Europy. Temperatura w czwartek (4.02) od 2 stopni w Białymstoku i Suwałkach do 5 w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Wrocławiu. Wszędzie można spodziewać się pogody zmiennej, czasami zaświeci słońce, a czasami się zachmurzy i przelotnie popada deszcz ze śniegiem albo śnieg. Wiatr nieprzyjemny, zwłaszcza na Wybrzeżu i Pomorzu, tam porywy do ok. 80 km/h. Ciśnienie będzie rosnąć.

Coraz więcej osób rejestrujących się w pośredniakach celowo unika szkoleń, staży, prac interwencyjnych. Chcą tylko zasiłku i ubezpieczenia.

Sztuki wypieków na tłusty czwartek dzieci uczyły się pod okiem doświadczonych gospodyń ze Stowarzyszenia "Tarnowiec wczoraj, dziś i jutro".

Producent wymieni ramy wózków jezdnych w pięciu pojazdach typu SA 134. To właśnie taki szynobus wykoleił się pod koniec grudnia ubiegłego roku w Komprachcicach na trasie Opole-Nysa.

Jednego ze sprawców kradzieży zatrzymali na gorącym uczynku mieszkańcy Brzegu. Drugiego policjanci, którzy odzyskali też skradzione osłony. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, gry i zabawy logiczne. Ośrodki kultury oraz sportu przygotowały masę atrakcji z okazji ferii zimowych.

W środę (3.02) najładniejsza pogoda będzie w centrum i na zachodzie kraju. Tam nie powinno padać, natomiast na północy i na południu mogą wystąpić przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Nadal będzie dość mocno wiać wiatr, w porywach do ok. 70 km/h. Najbardziej wietrzna pogoda na Wybrzeżu, na Pomorzu i w górach. Na termometrach od 3 stopni w Suwałkach do 8 w Rzeszowie. Ciśnienie wzrośnie.

Tradycyjnie czarodziejki i czarownice z gminy Grodków spotkały się wspólnie po to, aby aktywnie spędzić wolny czas i snuć plany na cały rok.

Nad Polskę będzie napływać ciepłe i wilgotne powietrze. Wystąpią opady deszczu, ale jednocześnie można spodziewać się całkiem wysokiej temperatury. Słupki rtęci sięgną we wtorek (2.02) od 6 stopni w Suwałkach do 12 we Wrocławiu. Wiatr będzie porywisty, w górach do 100 km/h. Warunki biometeorologiczne niekorzystne, bo nad Polską przemieszczają się fronty atmosferyczne i są duże wahania ciśnienia.

Ile dzieci wyda na świat przez całe życie Opolanka? Średnio 1,139. To najgorszy wynik w kraju, choć nieznacznie się poprawia.

W pierwszej połowie dnia na w centrum i na wschodzie Polski spodziewane są rozpogodzenia. Po południu w prawie całym kraju pojawią się jednak opady deszczu lub śniegu. Temperatura będzie oscylowała od 2 do 9 stopni Celsjusza.

Sala stropowa ratusza już w południe wypełniła się graczami, którzy rywalizowali w setki planszówek. W niedzielę drugi dzień festiwalu.

To będzie spory zastrzyk dla rodzin, którym nie starcza do pierwszego, ale i tych, którzy dochody mają wyższe. Rząd potwierdza, że program ruszy od 1 kwietnia.

W piątek w całej Polsce prognozowana jest dodatnia temperatura i będzie mocno wiało - prędkość wiatru w porywach sięgnie od 50 do nawet 70 km/h. Tego dnia pogoda podzieli kraj na dwie połowy - pogodną i zachmurzoną.

Zawody zorganizował brzeski Zespół Szkół Budowlanych, a do rywalizacji stanęło 15 adeptów fryzjerstwa z Opola, Strzelec Opolskich, Brzegu, Nysy i Oławy.

Minister edukacji chce wywalić do kosza przepisy poprzedników o śmieciowym jedzeniu. A w szkołach się dziwią, bo dzieci już się przestawiły na zdrowsze posiłki.


¬ródło: NTO


¦redni kurs
NBP
06-02-2016
1 USD
3,9420
1 EUR
4,4135
1 GBP
5,7326


Twój adres IP
54.196.245.74

Twój host
ec2-54-196-245-74.compute-1.amazonaws.com

Ostatnia aktualizacja: 22-08-2008, 18:19:45, Użytkownicy online: 2, Odwiedzaj±cych: 504457
Copyright © 2005   BRZEG.netZamknij